1-احداث سکوی آلاچیق در پارک سردار شهید حاج قاسم سلیمانیبه گزارش  روابط عمومي شهرداری درح، جناب آقای مهندس مقیمی شهردار محترم درح به مناسبت ۹ دي ماه، روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت پيامي صادر كرد.
متن اين پيام به شرح زير است:
بسم الله الرحمن الرحيم
نهم دي ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلي قدرت خدا و حركتي ماندگار در تاريخ انقلاب است و اين حركت مردم اتمام حجت براي همه است. ۹دي روز بيداري و خروش و حضور ملتي است كه به مقدساتش، نظامش و سالار شهيدانشان توهين شده بود و كاسه صبرشان لبريز.
در ۹ دي مردم نشان دادند كه همواره با بصيرت به وصاياي امام راحلشان گوش مي دهند كه مي فرمود (همواره پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملكت شما آسيبي نرسد).
شهردار محترم با تاكيد بر ضرورت گراميداشت هرچه باشكوه‌تر حماسه تاريخي ملت بزرگ ايران در روز نهم دي‌ماه افزود: نهم دي ماه ميثاق امت با ولايت و رهبري است و هر جرياني كه بخواهد در مقابل ولايت فقيه و حاكميت احكام آسماني اسلام بايستد،
مورد بغض و نفرت ملت ايران قرار مي گيرد. همه ما بايد از پندها و عبرت‌هاي حماسه نهم دي‌ماه بهره ببريم و آينده انقلاب اسلامي را آنگونه كه شايسته است رقم بزنيم.شهردار محترم جناب آقای مهندس مقیمی بمناسبت درگذشت پدر شهید والا مقام اسدالله احراری پیامی را صادر نمود متن پیام بشرح زیر است؛

خانواده محترم شهید والا مقام اسدالله احراری: والدین شهدا که عزیزترین هستی خود را در دفاع از اسلام و انقلاب فدا کردند اسوه های واقعی مقاومت و ایثار هستند خبر درگذشت مرحوم مغفور شادروان حاج زهیر احراری پدر شهید معظم اسدالله احراری موجب تالم و تاثر گردید اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات همجواری روح مطهرش با شهداء به ویژه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.به گزارش روابط عمومی شهرداری درح شهردار محترم جناب آقای مهندس مقیمی مورخ 13 آذر ماه سال 1399 از روند اجرای پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرداری درح بازدید بعمل آوردند.

1-پیگیری روند پیشرفت فیزیکی پارک شهدای گمنام 

2-بازدید از روند اجرای پروژه جدول گذاری معابر سطح شهر

 

3-پروژه 20 واحد تجاری  

بسم رب الشهدا والصدیقین
یک بار دیگر دست پلید استکبار و صهیونیزم جهانی از آستین مزدوران کوردلی بیرون آمد که پروژه ترور و حذف فیزیکی فرزندان دانشمند و فرهیخته این مملکت را کلید زده اند و گمان می کنند که با این حربه می توانند روند پرشتاب دستیابی ملت بزرگ ایران به قله های دانش و فنآوری را متوقف  سازند.
بی شک  اقدام رذیلانه و بزدلانه ترور مجاهد خستگی ناپذیر عرصه علم و مقاومت شهید دکتر محسن فخری زاده نشان از شکست استکبار جهانی در میدان تقابل مستقیم با نظام جمهوری اسلامی بوده و اثر ناکامی نظام سلطه  به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی این ترور را رقم زدند و گمان می کنند می توانند با ایجاد رعب و وحشت عقبه ی فکری و علمی کشور را وادار به عقب نشینی نمایند.
اینجانب به نمایندگی از شهرداری درح، ضمن محکوم نمودن ترور ناجوانمردانه این دانشمند مجاهد، شهادت ایشان را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، جامعه علمی کشور و خانواده عزیز ایشان، تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم و به عنوان نهادی علمی و پژوهشی، بار دیگر با شهیدان عزیز تجدید میثاق نموده و با بهره گیری و الگوبرداری از شخصیت والای این شهدای عظیم‌الشان، اعلام می دارد که در گام دوم انقلاب با تمام توان راه این عزیزان را در زمینه های علمی و پژوهشی ادامه خواهیم داد.
از خداوند متعال برای شهید دکتر فخری زاده علو درجات را مسئلت نموده و برای ایشان، همنشینی با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را خواستارم.

 

                                                                         حسین مقیمی

                                                                          شهردار درحزیر مجموعه ها

نقشه شهر

راه های ارتباطی

 

تلفن شهرداری : 05632653668     فکس :05632653668

تلفن مستقیم دفتر شهردار :05632653600

پست الکترونیک : doroh.shahrdari@gmail.com

ايدي ما در سروش و اينستاگرام : doroh_shahre_man@

آدرس : درح - خیابان ولایت - ساختمان شهرداری درح

بازدید امروز3
بازدید دیروز110
بازدید هفته3
بازدید ماه2983
کل بازدید78815