به گزارش روابط عمومی شهرداری درح ، به نقل از خبرگزاری مهر ، معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در حال حاضر ۳۲۹ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های خراسان‌جنوبی بستری هستند که از این تعداد، ابتلای ۲۲۵ نفر به کرونا قطعی شده است.

کامبیز مهدی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۵۱ هزار و ۵۰۱ آزمایش در خراسان‌جنوبی انجام شده که از این تعداد ۳۱ هزار و ۵۹۹ مورد منفی و ۱۸ هزار و ۹۰۲ آزمایش مثبت بوده است.

 

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان‌کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۵ آزمایش کرونا در استان انجام شده که از این تعداد ۱۱۶ مورد مثبت بوده است.

مهدی‌زاده با بیان اینکه از موارد مثبت ۲۷ بیمار بستری و ۸۹ مورد سرپایی بوده است، ادامه‌داد: در حال حاضر ۳۲۹ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های خراسان‌جنوبی بستری هستند که از این تعداد، ابتلای ۲۲۵ نفر به کرونا اثبات شده است.

وی اظهار کرد: از مجموع مبتلایان به ویروس، ۲۴ نفر مربوط به قاین، هفت نفر زیرکوه، یک نفر درمیان، چهار نفر سربیشه، ۵۱ نفر بیرجند و یک نفر بشرویه بوده اند.

مهدی زاده افزود: همچنین ۹ نفر در فردوس، هفت نفر سرایان، هشت نفر طبس، سه نفر خوسف و یک نفر نهبندان گرفتار این ویروس شده اند.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۲۶ نفر از بیماران کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که حال پنج نفر از آنها وخیم است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از فوت سه مورد جدید در استان خبر داد و گفت: مجموع کل فوتی های ناشی از ویروس در استان به ۸۰۹ مورد رسیده است.

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

 

تلفن شهرداری : 05632653600فکس :05632653668

تلفن مستقیم دفتر شهردار :05632653802

پست الکترونیک :shdoroh@gmail.com

ايدي ما در سروش و ایتا: https://eitaa.com/shahrdaridorohوhttps://splus.ir/doroh_shahre_man 

آدرس : درح - خیابان ولایت - ساختمان شهرداری درح

بازدید امروز36
بازدید دیروز49
بازدید هفته36
بازدید ماه1116
کل بازدید175893